Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСреда, 25 May 2022, 21:48

Історичні відомості
Директори нашої школи.

Біль Наталія Євгенівна

Директор школи з липня 2019 року.

Вчитель математики вищої категорії, вчитель-методист.
Нагороджена Подякою Першого заступника голови Комітету Верховної Ради України  з питань науки  і освіти за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок  у розвиток освіти міста Херсона.

Печена Галина Петрівна

Очолювала школу з 2012 року по 2019 рік. Учитель історії та права, вищої категорії, учитель-методист. Має нагороди: грамота Міністерства освіти і науки України, грамота міського управління освіти, обласного управління освіти. Педстаж – 32 роки. Творчий, активний і натхнений педагог, майстер своєї справи, з високим рівнем професіоналізму. У 2012 р. навчальний процес забезпечено комп'ютерними та мультимедіа технологіями.

Половинко Степан Степанович

Роботу педагогічного колективу очолює директор - Половинко С.С., учитель вищої кваліфікаційної категорії. «Кількість наших учнів не зменшується, а збільшується щороку при загальному зменшенні учнів у школах міста. Парадокс? А ви завітайте до нас і дізнаєтеся…» - ці слова були девізом гостинного директора, мудрого керівника школи, який очолював її з 1995 – 2011 рр. З 1995 р. - англійська мова вивчається з 1 класу. 1995-2006 рр. - активно застосовуються новітні технології навчання. 2006 р. - запроваджене профільне навчання в старших класах. 2009 р. – створено учнівський Євро клуб «FRIENDSHIP». 2010 р. – на базі школи відкрито Центр болгарської культури.

Котелевич Василь Дмитрович

Індивідуальний підхід до кожної дитини продовжував втілювати Василь Дмитрович з 1991 - 1995 рр. У школі створені всі умови для розвитку творчих здібностей учнів. 1991 р. - школа перейшла на україномовний режим навчання. Постійно працювали численні гуртки та секції. Зокрема функціонували 12 спортивних секцій (футбол, гандбол, волейбол, баскетбол, легка атлетика, стрільба з пневматичної зброї тощо). У невеликому сквері при школі закладено алею слави, поставлений монументальний камінь у пам'ять вчителям, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Школа плідно співпрацює з громадськими організаціями міста, з депутатським корпусом, з «Козаками України».

Випенко Валентина Дем’янівна

45 років тому 01.09.1974 р. відкрилася середня школа №55. Її очолила Випенко Валентина Дем’янівна – учитель-професіонал, директор-новатор. У 1980 р. школі було присвоєно звання «Зразкова». 1986 рік, на виставці досягнень у Москві презентується середня школа №55 м. Херсона під девізом «Школа для всіх, школа для кожного».  Педагогічний колектив під керівництвом Випенко Валентини Дем’янівни, відмінника освіти СРСР, представляв досягнення, які вражали не тільки Україну. Завдяки їй був створений простір дієвої педагогічної думки, середовище взаємодії педагогів-дослідників. На базі школи працював майданчик лабораторії Академії наук СРСР з розвитку  творчих здібностей учнів. Обиралася депутатом Комсомольського райвиконкому, усі ці роки очолювала комісію освіти. Учасник Великої Вітчизняної війни, нагороджена медалями: «60-років Перемоги у Великій Вітчизняній війні», «60-років визволення України від фашистських загарбників». 17 років роботи директором - школа була спрямована на  особистісно-орієнтований підхід до кожного учня.