Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСреда, 25 May 2022, 22:05

Позапредметні конкурси

Вітаємо команду нашої школи, що посіла ІІІ місце у 11 сезоні Міжшкільного чемпіонату КВК,  м.Херсон - 2017р.

Вітаємо ученицю 4-Б класу нашої  школи Головьонкіну Діану, що посіла ІІ місце з 700 учнів навчальних закладів Херсонщини що взяли цього року участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Визначення переможців на обласному рівні відбулося 2 березня конкурсною комісією у складі керівництва та спеціалістів Головного управління Держпраці, установ освіти і культури, мистецтвознавців, представників профспілок.

Журі віддало перевагу тим роботам, автори яких усвідомлено та самостійно відобразили тему необхідності дотримання на робочому місці вимог безпеки праці, показали наслідки, до яких може призвести навіть незначна недбалість на робочому місці. Звичайно, поза увагою не залишилися й художні здібності конкурсантів, дотримання ними технік та правил образотворчого мистецтва.

Як відзначив начальник Головного управління Держпраці у Херсонській області Віталій Берлим, конкурс «Охорона праці очима дітей», а отже і сама тема виробничої безпеки, набуває дедалі більшої популярності серед підростаючого покоління. Про це, насамперед, свідчить збільшення кількості учасників регіонального відбору: якщо минулого року їх було менше 500, то цьогоріч – понад 700. До того ж, якість робіт помітно покращилася. Ці факти доводять, що виховання у суспільстві культури охорони праці слід починати саме зі школи.

Незабаром у Херсоні відбудеться нагородження переможців регіонального відбору. Роботи ж, які отримали І місце на обласному рівні, будуть надіслані до Києва, для участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей».

Висловлюємо вдячність керівнику художньої студії школи Красильниковій О.М., що дбає про розвиток художніх здібностей наших учнів.