Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСреда, 25 May 2022, 22:24

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 вул.Лавреньова 9Б, (0552)29-21-83, school55kherson@ukr.net

Меню сайту
Категорії розділу
Виховна робота [61]
Заходи виховної роботи та інше
Шкільний парламент "ЛІДЕР" [10]
Профорієнтаційна робота [63]
Досягнення [4]
Міні-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Предметні олімпіади та конкурси

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

№      П.І.учня                      клас                      Предмет                  Місце, зайняте на ІІ етапі                                   П.І.Б. вчителя, що підготував учня

1  Голінська Мілана               8-В                      Історія                                                  І                                                                      Гринько Тетяна Віталіївна

2 Тринчук Валерія                 9-А                      Історія                                                  ІІІ                                                                    Чубатюк Галина Миколаївна

3 Балакова Карина               8-Б                      Географія                                                І                                                                     Уманська Вікторія Вікторівна

4 Тимохін Микита              9-Б                      Біологія                                                   ІІІ                                                                   Мельникова Ольга Іванівна

5  Голінська Мілана             8-В                      Фізика                                                      ІІ                                                                    Стороженко Наталія Тимофіївна         

 6  Шум Ярослав                 6-А                       Математика                                          ІІІ                                                                   Коваленко Олена Юріївна

7 Масний Ілля                    7 - В                       Математика                                          ІІІ                                                                  Біль Наталія Євгенівна

8 Коханська Поліна          7 - В                  Українська мова та література             ІІ                                                                    Ружицька Наталія Миколаївна

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

    

П.І.учня

клас

Предмет

Місце, зайняте на ІІ етапі

П.І.Б. вчителя, що підготував учня

1

Голінська Мілана

8-В

Історія

І

Гринько Тетяна Віталіївна

2

Тринчук Валерія

9-А

Історія

ІІІ

Чубатюк Галина Миколаївна

3

Балакова Карина

8-Б

Географія

І

Уманська Вікторія Вікторівна

                 

 

Місце і дата проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Результати перевірки робіт учасників можна дізнатися на платформі

https://drive.google.com/drive/folders/18fs_tpHZvz5JN-s_emj923yyv6Q8Mxyn?usp=sharing)

 

         9 жовтня 2021 року проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учасники олімпіади виконували завдання з історії України, основ правознавства, математики, української мови та літератури, хімії, біології, географії з краєзнавством, англійської мови, трудового навчання, фізики, інформаційних технологій.

         За результатами робіт, журі визначило переможців та сформувало команду на ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

 

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

Історія

№ з/п ПІ здообувача освіти Клас Місце ПІ вчителя
1 Голінська Мілана 8-В І Тетяна ГРИНЬКО
2 Балахова Каріна 8-Б ІІ Тетяна ГРИНЬКО
3 Кірюхіна Надія 8-Б ІІ Тетяна ГРИНЬКО
4 Халеніна Анжела 8-Б ІІІ Тетяна ГРИНЬКО

 

Основи правознавства

№ з/п ПІ здобувача освіти Клас Місце ПІ вчителя
1 Василенко Анастасія 9-Б І Наталя СУДАКОВСЬКА
2 Данилюк Тимур 9-В ІІ Наталя СУДАКОВСЬКА
3 Юськів Вікторія 9-А ІІІ Наталя СУДАКОВСЬКА
4 Коноплянко Дарія 9-А ІІІ Наталя СУДАКОВСЬКА

 

Англійська мова

№ з/п ПІ здобувача освіти Клас Місце ПІ вчителя
1 Гільфатуллін Артем 8-В І Ірина ГОНЧАРЕНКО
2 Болгар Олександра 8-Б ІІ Катерина НІКІШИНА

 

Трудове навчання

№ з/п ПІ здобувача освіти Клас Місце ПІ вчителя
1 Яшкіна Вікторія 8-Б ІІ Ірина ПРИДАЧИНА
2 Гришков Назар 8-Б ІІ Віктор СОЛОХІН
3 Камериста Дар"я 8-В ІІІ Ірина ПРИДАЧИНА
4 Балакова Каріна 8-Б ІІІ Ірина ПРИДАЧИНА
5 Сидоренко Вікторія 9-А ІІІ Ірина ПРИДАЧИНА
6 Кривошей Дмитро 8-Б ІІІ Віктор СОЛОХІН

Біологія

№ з/п ПІ здобувача освіти Клас Місце ПІ вчителя
1 Голінська Мілана 8-В І Ольга МЕЛЬНИКОВА
2 Хлиніна Анастасія 8-В ІІ Ольга МЕЛЬНИКОВА
3 Балакова Каріна 8-Б ІІ Ольга МЕЛЬНИКОВА
4 Тимохін Микита 9-Б ІІ Ольга МЕЛЬНИКОВА

 

Географія

№ з/п ПІ здобувача освіти Клас Місце ПІ вчителя
1 Голінська Мілана 8-В І Вікторія УМАНСЬКА
2 Запарнюк Олександр 9-В І Вікторія УМАНСЬКА
3 Балакова Каріна 8-Б ІІ Вікторія УМАНСЬКА

Хімія

№ з/п ПІ здобувача освіти Клас Місце ПІ вчителя
1 Скороход Максим 8-В І Надія КРЕЧКО
2 Федорченко Кира 7-В І Надія КРЕЧКО
3 Кононенко Дар"я 9-А ІІ Ірина ВАЩЕНКО
4 Рибалов Микола 7-В ІІ Надія КРЕЧКО
5 Іоніч Віолета 8-В ІІІ Надія КРЕЧКО

 

Фізика

№ з/п ПІ здобувача освіти Клас Місце ПІ вчителя
1 Нікольська Ніна 8-А І Наталя СТОРОЖЕНКО
2 Поляков Макар 9-А ІІ Наталя СТОРОЖЕНКО
3 Рогаль Владислава 8-В ІІ Наталя СТОРОЖЕНКО
4 Голінська Мілана 8-В ІІІ Наталя СТОРОЖЕНКО
5 Васік Данило 9-А ІІІ Наталя СТОРОЖЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Май 2022  »
ВсПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Designed for School 55 © 2022
    Website builderuCoz