Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСреда, 25 May 2022, 21:18

Робота шкільного парламенту "Лідер"

Шкільний парламент «Лідер»

Якщо бути,то кращими!

Шкільне самоврядування – спосіб самовираження та самореалізації учнів. Томашевська Вікторія- учениця 9-в класу президент шкільного парламенту Херсонської ЗОШ№55,.Наш шкільний парламент «ЛІДЕР» зібрав найактивніших учнів для удосконалення шкільного самоврядування.

Вже майже кінець навчального року і можна підводити підсумки та ставити нові цілі на майбутнє. Починаючи з вересня наша команда активно проводила благодійні акції для дітей інвалідів - це збір канцелярії, іграшок, речей , продуктів для військових , та збір коштів для лікування онкохворих учнів нашої школи .Під час останньої Акції у травні було зібрано і переведено  5000 гривень нашому випускнику  Артуру Голінько і 3500 гривень внесок коштів для благодійного концерту  підтримки онкохворих дітей «Врятуємо життя разом» . Для нас це було дуже важливо , зробити добро та подарувати цим дітям трішки віри . Також актив допомагав у проведенні шкільних заходів. День козацтва, конкурс талантів, конкурс декламування, святкові концерти, та найцікавіше було проводити та приймати участь у шкільному дні самоврядування.

Члени парламенту дуже творчі та креативні діти.

Окрема подяка !

Огородник Софії, Музиці Іллі, Нагальчук Еві, Шляшенко Наталії, Антошиній Богдані та Перерві Варварі.

Ми впевнені що знаступного навчального року наш творчий потенціал буде збагачуватись та реалізовуватись.

Інша робота:

Прибирання пришкільної території

Допомога волонтерам

Змагання між класами ( 1-4 )

Школа шукає таланти

День самоврядування