Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСреда, 25 May 2022, 21:36

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 вул.Лавреньова 9Б, (0552)29-21-83, school55kherson@ukr.net

Меню сайту
Категорії розділу
Виховна робота [61]
Заходи виховної роботи та інше
Шкільний парламент "ЛІДЕР" [10]
Профорієнтаційна робота [63]
Досягнення [4]
Міні-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Розклад роботи гуртків

Розклад роботи гуртків на 2021/2022 н.р.

Назва гуртка, секції

Керівник

Дні роботи

Час роботи

Місце проведення занять

1.   

Музична школа №1 (фортепіано)

Комарова

Валентина Cергіївна

Вівторок

Четвер

13.00-19.00

13.00-19.00

Каб.№102

2.   

Футбол

Новиков

 Анатолій Михайлович

Понеділок

Середа

П`ятниця

Субота

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

11.00--13.15

Стадіон

3.   

Гандбол

Сдвижко

Юрій Васильович

Вівторок

Четвер

Суббота

16.00-17.30

16.00-17.30

09.00-10.30

Спортивна зала

4.   

Шахматний гурток

Король

Дмитро Володимирович

Вівторок

Середа

Субота

16.00-17.30

16.30-18.00

10.00-12.15

Каб.№102

5.   

Шашки

Кім

Олена Романівна

Понеділок

 

 Середа

 

 П`ятниця

  

Суббота

14.00-15.00

15.15-17.15

 14.00-15.00

15.15-17.15

 14.00-17.00

15.15-17.15

11.30-13.45

Каб.№102

6.   

Флористика і фітодизайн

Зуєва

Галина Анатоліївна

Понеділок

Середа

Субота

14.15-16.15

14.15-16.15

09.00-11.00

Каб.№308

На базі екологічного центру

7.   

Танцювальний колектив «Оазис»

Леманич

Ірина Юріївна

І гр.

Понеділок

Середа

П`ятниця

ІІ гр.

Понеділок

Середа

П`ятниця

ІІІ гр.

Понеділок

Середа

П`ятниця

 

14.30-16.30

14.30-16.30

16.30-19.10

 

16.30-19.10

16.30-19.10

16.30-19.10

 

16.30-19.10

16.30-19.10

16.30-19.10

Мала спортивна зала, актова зала

8.   

Студія вокалу «Оазис»

Антошина І.В.

Вівторок

Четвер

17.00-18.00

17.00-18.00

Каб. №301

9.   

Правовий клуб «Юстиція»

Судаковська

Наталя Володимирівна

Середа

15.00-16.00

Каб№318

10.   

«Школа безпеки»

Ващенко

Ірина Миколаївна

Середа

15.30-17.30

Каб.№312

11.   

«Козацькі розваги»

Шостак

Олександр Іванович

Четвер

13.05-13.50

Спортзал, стадіон

12.   

«Юний патріот»

Сервулі 

Олександр Валерійович

Четвер

П`ятниця

15.00-18.00

14.30-17.30

Каб.№210, стадіон

13.   

Профілактика СНІДу

Кречко

Надія Вікторівна

Вівторок

16.30-17.15 (тижд. А)

15.30-16.15 (тижд.Б)

Каб.№304

14.   

«Юний журналіст»

Соломашенко 

Віра Іванівна

Середа

16.00-16.45

Каб.№307

15.   

«Початкове технічне моделювання »

Ділова

Тетяна Анатоліївна

Четвер

13.35-14.20

Каб. №123

16.   

«Психологія спілкування та медіація конфліктів»

Коваленко 

Олена Юріївна

П`ятниця

14.00-14.45

Каб.№320

17.   

Пішохідний туризм

Уманська 

Вікторія Вікторівна

П`ятниця

15.00-15.45

Виходи, виїзди за планом

Каб.№315

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Май 2022  »
ВсПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Designed for School 55 © 2022
    Website builderuCoz