Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСреда, 25 May 2022, 20:30

Учнівське самоврядування

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ТАНЕЦ У МОРЯ" М. ОДЕСА.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ "ОАЗІС", ФІЛІЯ М. ХЕРСОН.

ХЕРСОНСЬКА ЗОШ#55

КЕРІВНИК - ІРИНА ЛЕМАНИЧ.

СЕРЕД 150 КОЛЕКТИВІВ РІЗНИХ МІСТ УКРАЇНИ ЗАЙНЯВ ДВА ПОЧЕСНИХ ПЕРШИХ МІСЦЯ  ТА ОТРИМАВ НАЙВИЩУ НАГОРОДУ КОНКУРСУ - ГРАН ПРІ .

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ КОЛЕКТИВУ ТА КЕРІВНИКА З ТАКИМИ ВИСОКИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ! ТАК ТРИМАТИ!!!

Свої проєкти на конкурс "Шкільний громадський бюджет Херсонської міської територіальної громади" від ЗЗСО №55 Херсонської міської ради представляють учні Васік Даніїл та Леманич Владислава. Ознайомитися з проєктами можна за посиланнями

Проголосувати за проєкти можна на сайті https://school-budget.e-dem.ua/

11.11.2021 року відбулася ZOOM-конференція з кураторами проекту «Шкільний громадський бюджет», на якій президент учнівського самоврядування учень 9-А класу Васік Даніїл представив свій проект покращення освітнього простору в нашій школі. Даніїл пропонує створити на І поверсі школи багатофункціональну комфортну зону відпочинку для учнів, яка передбачає задоволення потреб більшості учнів школи.  Проект передбачає створення куточку комфортного відпочинку з м`якими сидіннями та кріслами-мішками, зони спортивного відпочинку де буде розташовано тенісний стіл, та зони інтелектуального відпочинку, де буде створено полицю для вільного обміну книжок та будуть зберігатися набори для настільнх інтелектуальних ігор.

Учнівське самоврядування

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ЗНЗ №55  І-ІІІст. ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

В загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 55 міста Херсона діє дитяча організація. Членами організації є всі учні 1-11 класів, а заступник з виховної роботи , педагог-організатор, класні керівники - виступають у ролі наставників і консультантів , надають методичну та практичну допомогу школярам , координують співпрацю секторів.
Мета і завдання учнівського самоврядування в ЗНЗ І-ІІІ ст.. №55 м. Херсона тісно пов’язані з роботою педагогічного колективу. Який у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України „Про освіту”, „ Про загальну середню освіту”, „Про охорону дитинства” іншими законодавчими актами України, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, власним статутом .
 Проблемні питання ЗНЗ І-ІІІ ст. №55 м.Херсона:
- реалізація науково- пізнавального потенціалу освітніх галузей , використання пошукового краєзнавчого та місцевого матеріалу з метою піднесення ефективності навчально-виховного процесу, виховання юного громадянина України ;
- використання сучасних інформаційних технологій в управлінській діяльності та в навчально-виховному процесі загальноосвітньої школи.
Мета учнівського самоврядування: розвиток організаторських здібностей в учнів школи, залучення їх до проведення навчального та виховного процесу,
виховання національної свідомості , соціальної активності особистості ; любові до рідної землі свого народу; формування правової культури, естетичного світовідчуття; прищеплення та розвиток моральних почуттів;
організація здорового способу життя .
Завдання учнівського самоврядування:
  - Формування і розвиток гуманістично- спрямованої особистості з  глибоко усвідомленою громадянською позицією , почуттям  національної свідомості.                                                       - участь у розробці плану роботи на новий навчальний рік;
 - підготовка та проведення свят, виставок, конкурсів, змагань;
- забезпечення порядку в школі : організація чергування по школі, в класах;
- організація пізнавальної , фізкультурно-оздоровчої діяльності ;
- організація пошуково-краєзнавчої роботи в школі , поповнення новими матеріалами історико- краєзнавчого музейного комплексу школи;
- організація роботи із збереження шкільного майна ;
- організація роботи із благоустрою території школи;
- контроль за відвідуванням учнями школи ;
- заслуховування звітів органів учнівського самоврядування;
- організація змагання-конкурсу між класними колективами на звання „зразковий клас”, „громадсько-активний клас”, „найкращий черговий клас”.
Дитяча організація  ЗНЗ №55 м.Херсона, об’єднує три вікові групи учнів :
1-4 класи - об’єнання „ Країна барвінкова ” ;
5- 8 класи - об’єднання „ Веселка” ;
9-11класи - об’єнання „ Джерело ” .
До складу дитячої організації  входить об’єднання „ Країна Барвінкова”.Воно об’єднує в єдиний колектив учителів , молодших школярів і батьків. Об’днання допомагає молодшим школярам пізнати, освоїти світ , який постійно відкривається перед ними , сприяє розширенню діапазону дитя- чих захоплень і є одним із універсальних засобів для розкриття і самореалізації кожної дитини.
В об’днання за бажанням вступають учні 7-10 років,які навчаються в 2-4 класах
Метою об’єднання є:
-розвиток творчих здібностей дітей;
- формування якостей громадянина, господаря своєї Батьківщини;
-вивчення історії рідного краю.
Розроблені,обговорені і прийняті на організаційних зборах правила,Закони, символи і атрибути.
Основні закони за якими живуть школярі:
-любити свою Батьківщину-Україну;
-поважати Конституцію України;
-виконувати свої конституційні обов’язки;
-вчитись працювати на совість;
-бути правдивим і чесним;
- поважати батьків ,учителів,товаришів , близьких людей, людей інших національностей;
-підтримувати національні традиції свого народу.
Кожний класний колектив має свою назву , девіз, куточок.

Положення про шкільний парламент "ЛІДЕР"

Положення про президента ЗНЗ №55